Mdf Lazer Kesim

mdf lazer kesim 1

Lazer Kesim Mdf

Orta yoğunluklu lif levha (MDF), mühendislik ürünü bir ahşap üründür . MDF, sert veya yumuşak ağaç artıklarının ağaç liflerine parçalanması ve mum ve reçine bağlayıcı ile birleştirilmesiyle yapılır. Daha sonra yüksek sıcaklık ve basınç uygulanarak paneller oluşturulur. Sonuç, ince bir dokuya sahip, estetik bir açık bej paneldir .

MDF, teknik açıdan hem kullanım kolaylığı hem de dayanıklılık açısından birçok avantajı olan bir malzemedir . MDF’nin teknik özellikleri kalınlığa bağlı olarak değişebilmekle birlikte genleşme ve büzülme açısından oldukça stabil kalacaktır

Ayrıca boyanabilir, lekelenebilir, boyanabilir, boyanabilir, yanmaz, su geçirmez, kalıplanabilir, cilalanabilir veya kavisli olabilir. Masif ahşaptan farklı olarak MDF , budak veya halka içermez , bu da planya veya zımparalama için daha düzgün olmasını sağlar. 

2mm -12 mm arasındaki kalınlıklıklarda olan mdf paneli kusursuz hizli ve uygun fiyatlı olarak kesbiliriz. Sitemizde mdf lazer kesim ile ilgili bir çok referans ve örnek bulabilirsiniz.

Günümüzde lazer kesim ile üretilen ürünlerin büyük bir çoğunluğunu mdf den kesilmiş malzemeler oluşturmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden mdf nin lazerde çok kolay ve kusursuzca işlenebilmesi gelir. Mdf lazer kesim ile üretilebilecek bir çok ürün vardır. 

  • Duvar saatleri
  • Duvar dekorasyon ürünleri
  • Ofis ürünleri
  • Lazer kesim organizer
  • Endüstiriyel ürünler

Mdf ve lazer kesim ile üretilmiş ürün fikirlerimiz için pinterest panomuza bakabilirsiniz.