Deri Lazer Kesim

deri lazer kesim
Deri Lazer Kesim

Lazer ile deri kesmenin avantajları nelerdir?

 

Deri malzemenin lazer kullanılarak farklı şekil ve desenlerde kesilmesi işlemidir.Bu, bazı tasarımcılar ve markalar tarafından deri üzerinde benzersiz tasarımlar oluşturmak için kullanılan yeni bir tekniktir.

Lazer deri kesim en az çabayla karmaşık tasarımlar yaratma yeteneği nedeniyle son yıllarda popüler hale geldi. Teknoloji yıllar içinde gelişti ve aynı zamanda daha uygun fiyatlı hale geldi.

Lazer kesimin en güzel yanı deriye herhangi bir zarar vermemesidir. Yalnızca üst katmanı keser ve iç katmanları olduğu gibi bırakır. Üretebilecek ürün çeşitliliği fazladır. Örnek vermek gerekirse deri çantalar,cüzdanlar, dekoratif deri objeler duvar süsleri üretebileceğimiz ürünlerin sadece bir kaçı.

Deri lazer kesim, moda endüstrisinde uzun yıllardır uygulanan bir deri kesim yöntemidir. Bu teknik, kesilecek malzemenin yüzeyinde desenler ve tasarımlar oluşturmak için kullanılır. İşlem, malzemeyi kesmek için bilgisayar kontrollü bir lazer kullanmayı içerir ve istenilen herhangi bir desen veya şekli kesecek şekilde programlanabilir.

Deri lazer kesimimiz, temel tasarımlar üretmekten deri, süet ve diğer tekstiller üzerinde karmaşık, ayrıntılı mücevher benzeri tasarımlar üretmeye kadar her şeyi yapabilir.

Deri ile üretilecek ürünlerinizi uzun ömürlü olmasını sağlayan ve dayanıklılığından, netliğinden veya zenginliğinden ödün vermeden benzersiz bir yaratıcılık ve tasarımla ürününüzü pazara hızlı bir şekilde ulaştıran en kaliteli ekipmanları kullanıyoruz.

buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz https://lazergo.com/iletisim/

3 farklı kesim tipi vardır

 

Farklı ses kalitesi ve dayanıklılığa sahip iki veya üç seviyeli lazer kesim vardır.

Seviye bir

Bu, derinin dış tabakasını kesen temel bir lazer kesim şeklidir. Çoğunlukla dekorasyon ve yüzey süslemeleri için kullanılır.

Seviye İki

Bu seviye, dikişler, logolar, askeri semboller veya markalama gibi ayrıntılarda olağanüstü netlik ile dış kaplamanın 2 katmanını keser. Geniş alanlar üzerinde derin görüntüler istiyorsanız önerilir.

Üçüncü Seviye

Bu son aşamada tam kalınlık kesilir ve yüksekliğin nihai sonucu büyük ölçüde